Kontakt

Formularz kontaktowy

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Multipack Sp. z o.o. Sp.k. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności[link].

GRUPA MULTIPACK TO:

1.Multipack Sp. z o.o. sp.k.

ul. Gen. Okulickiego 18
36-050 Sokołów Małopolski

tel/fax: +48 17 772 02 04

2.Multipack Sp. z o.o.

ul. Gen. Okulickiego 18
36-050 Sokołów Małopolski

3. Multipack Marek Kiełb

Zakład nr I:
ul. Gen. Okulickiego 18
36-050 Sokołów Małopolski

tel/fax: +48 17 772 02 04

4. Multipack Marek Kiełb

Zakład nr II:
ul. Tysiąclecia 39
36-050 Sokołów Małopolski

tel/fax: +48 17 772 99 71

biuro@multipack.pl
zamowienia@multipack.pl
grafika@multipack.pl
produkcja@multipack.pl
rekrutacja@multipack.com.pl

Sekretariat:

Ewa Owsiańska

tel/fax: +48 17 772 02 04

ewa@multipack.pl

Agata Kiełb

tel/fax: +48 17 772 02 04

tel.: +48 695 720 207

agata@multipack.pl

Księgowość

Robert Dąbrowski

tel/fax: +48 17 772 02 04

ksiegowosc@multipack.pl

Dział handlowy:

biuro@multipack.pl

Szymon Owsiański

tel.: +48 730 706 786

tel/fax : +48 17 772 02 04

szymon@multipack.pl

Piotr Darocha

tel.: +48 693 772 029

tel/fax: +48 17 772 02 04

piotr@multipack.pl

Piotr Świątoniowski

tel.: +48 723 082 516

tel/fax : +48 17 772 02 04

piotrek@multipack.pl

Edward Kozioł

tel/fax: +48 17 772 02 04

edward@multipack.pl

Serwis / Konsultant techniczny

Piotr Świątoniowski

tel.: +48 723 082 516

tel/fax: +48 17 772 02 04

Prezes Spółki:

Marek Kiełb

tel/fax: +48 17 772 02 04

marek@multipack.pl